Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti ha szórakozni...

Lányok, ti ha szórakozni mentek, hétköznapi ruhában mentek, vagy fölvesztek valami különlegesebbet?

Figyelt kérdés
Ha nem kifejezetten buli a cél, hanem csak egy nyugis beülős este. Oda mennyire csípitek ki magatokat?
2015. szept. 20. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Nem igénytelenségből, pusztán azért, mert nincs értelme. A barátaimmal/rokonaimmal megyek kicsit lazítani, megnyugodni, jól érezni magam. Ehhez megfelelően lazán is öltözök, úgy mint hétköznap.
2015. szept. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznapi ruhába megyek, de én máshova sem csípem ki magam, csak színházba, esküvőre, meg ha megyünk bálba (kb. évente kétszer, jótékonysági).
2015. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hangulatomtól függ, de általában hétköznapi ruhában megyek.
2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
hétköznapi cuccban, de én hétköznapi cuccban is jól nézek ki ..
2015. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Én akkor jobban kicsípem magam. (Bár nem olyan sűrűn járok se buliba, se nyugis beülős estére)
2015. szept. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én hétköznap is "kicsípem" magam, nálam ez az alapállapot. És így megyek buliba, mindenhova.
2015. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hétköznapi cuccban megyek, de kicsit jobban odafigyelek a hajra, sminkre, esetleg felrakok valami feltűnőbb, de ízléses ékszert.
2015. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!