Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretitek a farmer miniszokny...

Szeretitek a farmer miniszoknyákat?

Figyelt kérdés

Akár képet is linkelhettek a tetsző darabokról.

Illetve mit viseltek hozzá?


2010. márc. 13. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Két éve a kínaiban vettem egy ilyen igazán trendit, koptatással, gyári szakításokkal, rojtos aljjal, ilyesmi, és komolyan mondom, szerintem nyúlik a csípőmmel együtt :D Általában színes harisnyákkal és tornacipővel hordom. De ha nem ilyen vagány, hanem csak egy sima farmer mini semmi koptatás vagy szakítás vagy rojt, akkor szinte akármilyen felsővel föllehet venni, lényeg hogy ne legyen nagyon hosszított a felső, mert az úgy szerintem nagyon gáz! Nyáron egy sima strandpapuccsal is oké, télen csizmával is. :)
2010. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

viccelsz?

imádom :)

2010. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

22:26os vagyok, van linkem is:

[link]

[link]

ezek nagyon tetszenek. :)

2010. márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A második linkelt kép nekem nem jelenik meg. :S


Amúgy nekem pl. ez is tetszik: [link]


Télen én is csizmával szoktam viselni, nyáron meg szandállal, hozzá meg valami csinos felső.


De az tény, hogy farmer miniből sosem elég. :D

2010. márc. 14. 01:15
 5/10 A kérdező kommentje:

Illetve még egy kis válogatás :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. márc. 14. 01:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Két képet rosszul linkelt be, bocsi. :S
2010. márc. 14. 01:21
 7/10 anonim ***** válasza:
én imááádoooom:)cicanacival szoktam hordani nyáron,és lehet csajos is pl. balerinacipővel de sporto is converse cipővel:)
2010. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az eddig legdrágábban vett ruhadarabom egy farmer miniszoknya volt (7000.-). Több hónap alatt nem találtam meg a megfelelőt. Kb 3 éves. és ugyanúgy néz ki, mint amikor megvettem. Szóval nagyon szeretem. :)

Már nagyon várom, hogy felvehessem. Csak mg nagyon hideg van hozzá.

2010. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Uhh, 7000.-ért? :D Nem semmi, kíváncsi lennék rá, hogy milyen. :)

Nekem az első farmer minim 600.-ért volt, és azóta is jó állapotban van, nagyon szeretem. :)

Illetve nemrég vettem 1500.-ért egyet, aminek iszonyatosan tetszik a színe, meg a hátsó zseb-megoldása. :)

2010. márc. 14. 15:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van, egy mini meg egy kicsit hosszabb. Nem vagyok nagyon szoknyás, de ezeket nagyon szeretem, télen-nyáron:)
2010. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!