Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyetemi gólyabálra mutatnátok...

Egyetemi gólyabálra mutatnátok ruhákat?

Figyelt kérdés

Gondolom kisestélyi az elvárt, de nem voltam még ilyen eseményen és nem tudom, hogy mennyire kell kiöltözni és komolyan venni a dress code-ot.

Köszönöm a segítséget előre is! :)



2015. szept. 22. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Bikiniben ne menj, forrónadrágban se, az átlászó prosticucc sem menő, inkább undorító.

Miniruha mehet, de nem az, amelyik alól minden kilátszik. Egyszerű szabású, de izléses ruha, de nem valami csicsás kisestélyi, Swarowski kristályokkal, ilyet is láttam már. Ne a ruhát nézzék, hanem téged, szolid smink, rendezett haj (fodrászt ne spórold meg), szolid füllbevaló, egyszerű lánc, karperec. Nem szabad feltűnősködni, a túlzott ivászattal sem.

2015. szept. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
2015. szept. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
A gólyabál csak a nevében bál, nem kell kisestélyi, egy koktélruha bőven megteszi. De ne legyen olyan közönséges, mint a linkelt ruhák.
2015. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sokan félreérik és mindent kitesznek a kirakatba (bimbóig). Tisztára, mint az útszéliek. Elmegy tőlük az emberfia kedve.
2015. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!