Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bordó nadrághoz bordó cipő?

Bordó nadrághoz bordó cipő?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép Stradivarius-os bordó nadrágom, de nem tudom, mivel vegyem fel...eddig mindig fehér felsővel, fehér kistáskával és fehér balerinával hordtam, de mintha bordó balerinával jobban nézne ki. Vélemények? Csak mert még nem vettem meg a bordó balerinát...hordhatom fehérrel?

2015. szept. 23. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

A bordóhoz mind a két szín, tehát a fehér és a bordó is passzol. Nyugodtan vedd meg az azonos színű balerina cipőt is.


Egyébként ezt eddig nem tudtad?: az azonos színek mindig passzolnak egymáshoz!


Ez most olyan, mintha megkérdezted volna, hogy fekete nadrághoz felvehetsz-e fekete cipőt!

2015. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, én nem bújom ezeket a divatlapokat, és olyan sok furcsa divatszabály van, hogy kétszer meggondolom, mit mivel vegyek fel :D Egyébként még nem vettem meg a bordót, csak a fehér van, és kicsit kényelmetlenül éreztem, hogy fehér balerina-bordó nadrág-fehér felső-fehér táska, de ha jó, akkor felveszem :D
2015. szept. 23. 18:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz divatmagazinokat bújni, hogy tudd, hogy azonos színhez, mindig passzol az azonos szín! Csak használd az eszedet és nézz bele a tükörbe! :D :P
2015. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!