Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nekem nem jön be a mai...

Csak nekem nem jön be a mai divat? 29 éves nő vagyok, de egyszerűen semmi nem tetszik, mindent gagyinak találok.

Figyelt kérdés
Nagyjából 5 évvel ezelőtt még tetszettek az úgynevezett divatos ruhák, de azóta nincs egy gönc sem, amire azt mondanám, hogy megfelelő. Mindegy, hogy épp márkás cuccokat nézek vagy akár kínait, egyre megy...

2015. szept. 25. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A mai divat borzasztóan röhejes.
2015. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan látom a helyzetet...

De akkor hogy öltözzön az ember "divatosan" ha a divat nem tetszik?

2015. szept. 25. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a kimondottan divatboltokba menj be mint a Zara pl. hanem pl hanem vagy kimondottan vékony akkor pl. ott a Caremo márka. Igaz Plus Size divat de M mérettől vannak ruhák és ezek sokkal letisztultabbak és egyszerűbb nőiesebb fazonok mint pl. a Zaraban kapható ócska függönyök és kb ugyanazon az áron.


Sok más egyéb webshop, butik van érdemes nem csak a megszokott boltokba menni.

2015. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van, mert olyan divat kezd már bejönni, amit egyszerűen nem tudok magamon elképzelni. Viszont lehet, hogyha felpróbálsz egy olyan darabot, ami elsőre nem fog meg, magad is meglepődsz, velem is sűrűn előfordul.
2015. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én üres bőrönddel járok Londonba vásárolni. Még az időben vett fapados jegy árát is visszahozza. ~100* akkora kínálat, és jó akciók is bőven vannak, ez mellé persze még belefér egy kis kulturális program is.
2015. szept. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért akarnál divatosan öltözni ha nem tetszik??

Hordj olyasmit ami tetszik. Azért kapni még lehet mindenféle ruhát. Interneten főleg.

2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell divatmajomnak lenned,találd meg a saját stílusod!
2015. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2015. szept. 28. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!