Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen nadrág...

Szerintetek egy ilyen nadrág hordható hétköznapokon/randin is, vagy csak ünnepélyen? 18/l

Figyelt kérdés

Az iskolai egyenruhánknak (amit ünnepélyeken viselünk) része egy magas derekú elegáns női (szövet)nadrág. Nem vagyok az a tipikus farmeres lány, sokkal közelebb áll hozzám ez a felnőttesebb, komolyabb, érettebb stílus. Viszont hétköznap nem nagyon látok lányokat szövetnadrágban mászkálni, csak farmerban. Szerintetek felvehetem ennek ellenére időnként egy normál hétköznap is vagy esetleg egy randin? Fiúknak mennyire tetszik az ilyen fajta nadrág/stílus? Nem lenne nagyon "tanárnénis"? (Inkább a tanárnőink szoktak ilyet viselni hétköznap.)

Nem szeretnék azért gúny tárgya sem lenni...



2015. szept. 28. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már durva lenne, ha itt tartanánk, hogy a sok tucattól eltérőt veszel fel és máris gúnyolnának.
2015. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a legtöbb csaj csak azt hordja ami divat, magyarán, kb csak farmert. Aki meg nem így öltözik azt lenézik, kibeszélik, leszólják. De persze ezzel nem kéne foglalkozni sem, mert semmi közük hozzá hogy más hogyan öltözik.

Én azt mondom, hogy hordd azt amit te akarsz. Egy jó ízlésű fiúnak szerintem jobban tetszik egy elegáns lány mint egy állandóan farmerben járó csaj.

2015. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!