Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor hordasz nadrág alatt...

Mikor hordasz nadrág alatt harisnyát?

Figyelt kérdés
Ha reggel felveszed, napközben is magadon hagyod, vagy leveszed, amikor beérsz a munkahelyedre?
2015. szept. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Extrém hidegekben hordok pamutharisnyát csak. És nem veszem le napközbe.
2015. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte mindig, fázós vagyok, de ma térdig érő rövidnadrághoz barna nylonharisnyát húztam ami nem áttetsző, jobban szeretek így lenni, mint hosszú nadrágban (F).
2015. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggeltől estig igen, fürdésig rajtam van, te hogy hordasz?
2015. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor hordok, ha máskülönben megfagynék odakint, és csak akkor veszem le, ha hazaértem.
2015. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már +10 fok alatt van a hőmérséklet, akkor szoktam venni nejlonharisnyát. :) Gyakorlatilag ősztől tavaszig folyamatosan rajtam van. :) 100-150 denes harisnyáim vannak. Reggel felveszem, és egész nap rajtam van estig még otthon is. Fürdés előtt veszem csak le. Amúgy pont ezt szeretem a nejlonharisnyában, hogy melegít amennyire kell, de közben nagyon jól szellőzik is, így nem fülledek bele ha fűtött helyre megyek. :) A pamutot nem szeretem, mert abba könnyen bele lehet izzadni, és a hidegben viszont az sem melegít jobban, mint a vastag nejlon.


F

2015. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hordok rendszeresen, rövidnadrággal is 20 denes harisnyát, nagyon kényelmes számomra!! 38 ff
2015. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!