Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » AliExpress.com-ról rendelt...

AliExpress.com-ról rendelt már valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható? Tényleg ingyenes a szállítás, ha a 15-60 napos szállítási határidőt nézem? Előre kell utalnom devizában?
2015. szept. 30. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem de átvertek. A pénzt se akarják visszaadni, még most is folyamatban van a dispute.
2015. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én elég sokszor rendeltem, egyetlen egyszer volt, hogy rossz színt küldtek (barna helyett feketét), de amikor kértem visszatérítették az ár felét. én megbízhatónak tartom.
2015. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Évek óta rendelgetek onnan rendszeresen, sose volt gond, egyszer nem reagált egy eladó a rendelésemre, de visszakaptam a pénzt.

Van ahol ingyenes a szállítás, de nem mindenkinél... oda van írva mindig. Bankkártyával kell fizetni.

2015. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik, csupa új cucc van fenn, különböző méretekben. Ezek szerint magánszemélyek, esetleg külön üzletek a hirdetők?
2015. szept. 30. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
mindkettő, ezért nehéz a dolog. Vannak akik átvernek vannak akik korrektek bár ez a ritkább. Az értékelésekből sem lehet kiindulni mert ezzel is sokszor csalnak.
2015. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!