Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják azt a pólót,...

Hogy hívják azt a pólót, amelyik hosszú ujjú, és rajta rövid ujjú van?

Figyelt kérdés
Láttam embereket, akik olyat hordanak, hogy hosszú ujjú poló, és rá veszik a rövid ujjut, és nem fordítva. Ez divatos? Vagy csak bizonyos korosztályban divatos? És ezekből vannak előregyártott pólók is, azokat hogyan hívják? Vagy csak az előregyárottak menők, divatósak? Ti hordjátok? Mit ajánlotok? (Férfi vagyok)

2015. szept. 30. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak előregyártottak. Nem kifejezetten divatos, de semmi gond nincs vele. Sokan nem tudják viselni.
2015. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

* Nem tudják viselni


Hogy érthetőbb legyen: Tudni kell viselni, de sokaknak ez nem megy.

2015. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lampistudio válasza:

ilyen póló érdekelne engem is amúgy mert pl ez is

[link]

nem olyan hogy kettő pólót vett fel.. hanem ez maga egy ilyen.. engem is érdekelne hogy ennek mi a neve honnan lehetne ilyet szerezni

2015. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyet lehet kapni a sima ruhaboltokban is! (Előző kommentelőnek!) De viszont azt még mindig nem tudtam meg, hogy hogy hívják, és hogy divatos-e?
2015. okt. 5. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért, te csak akkor veszel fel valamit, ha divatos? Jézusom...
2015. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom, még a nagyobb, angol üzletekben is csak simán hosszú újú (long sleeve) pólónak hívják őket, szóval valószínűleg nincs külön megnevezésük :/
2016. márc. 18. 19:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Angolul double layer póló mégiscsak.
2017. jan. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!