Szerintetek fura?

Figyelt kérdés
Én nagyon sűrűn dupla melltartót veszek fel.Nem is igazán melltartó az egyik .Hanem pánt nélküli top. Úgy szoktam hogy felveszek egy sima normális melltartót meg rá egy topot .Nagyon fura?

2015. okt. 2. 20:34
 1/8 anonim válasza:

Hány éves vagy? És egyáltalán lány? :D

viccet félretéve inkább szokatlannak mondanám... de ha így jobban érzed vele magad akkor szerintem nyugodtan...

2015. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16/l Az egyik osztálytársam is így csinálja.
2015. okt. 2. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
És miért???
2015. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom én is tesin vettem észre amikor öltözött és minden nap észre lehet venni.
2015. okt. 2. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
értelmetlen.
2015. okt. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felesleges. Minek?
2015. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Minden nap ezt csinálja? Tenyleg eleg fura.


De az én tesicuccomba is vam egy sima fehér top,hogyha a feher polon esetleg nagyon atlatszana a melltartóm,akkor felveszem meg ra,es kesz. De máskor felesleges,es fura

2015. okt. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak tesin használom de az osztálytársam szinte mindig.Tesin vettem észre van rajta egy sima és tesi után felvesz egy pánt nélküli fekete topot rá a pólót és úgy van egész nap.
2015. okt. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!