Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mennyire fura ha...

Szerintetek mennyire fura ha egy 9. -es lány magassarkuban megy suliba?

Figyelt kérdés

a sarka kb 7 cm magas, nem túl vékony, normálisan tudok benne menni


nem azért szeretném felvenni, hogy idősebbnek tűnjek, csak szimplán imádom a cipőt :D


és nagyon ritkán szoktam felvenni 1 évben


egy fekete toppal, egy könyékig felhajtott ujjú vékony zakóval és sötét farmert vennem fel


szerintetek?



2015. szept. 14. 17:32
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Ha nem mindennapos,akkor szerintem nincs vele baj.
2015. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura, énis vettem fel 9.ben. Viszont amikor idősebbek lettünk, akárhány lányt láttunk a suliban magassarkúban, tudtuk, hogy kilencedikes...
2015. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Honnan? :O :D
2015. szept. 14. 19:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem fekete toppal, hanem egy kb mellig csipkés, alatta fekete-fehér Csikós, 3/4-es ujjú felsővel veszem fel?! :)
2015. szept. 14. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, de nem találom furának egyáltalán. Mármint hétköznap sem, mert amúgy ünnepségekre már elég alapvető és általános, hogy a lányoknak magas sarkúban illik jönni középiskolában. Persze az megint más, mert vékony sarkú, és magasabb is sokszor. De egy 7 cm-es és vastagabb sarkú szerintem pont jó hétköznapra, ha neked kényelmes. ;)
2015. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem nem fura, én 7.ben vettem már fel.
2015. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha pasit akar akkor ez a legjobb jele annak...
2015. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!