Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti honnan szeditek az...

Lányok, ti honnan szeditek az öltözködési és sminktippeket?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szeretnék segíteni, mert fogalma sincs, hogy XY lányok honnan tudnak olyan jól összeválogatni szetteket meg sminkeket, neki soha nem megy, pedig szeretne csinos, fiatal csajos,nőies lenni és jól öltözött.
2015. okt. 2. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik, de ő szeretne hasonlóan öltözködni, mint a "menő csajok" az osztályában. Viszont hiába megyünk be egy plázába, valahogy nem jön össze, nem tudja, hogy mit mivel jó felvenni,milyen üzletekben vásárolnak a "jó csajok" az osztályában stb.
2015. okt. 2. 22:25
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Esetleg youtube-on videókból?

Vannak jó magyar videósok is, pl. breakfastatfruh, ehssty, Lina és Panni stb.

Az életkor is számít, ha a húszas éveiben van a lány, akkor inkább az első kettőt ajánlom megnéznésre, de ha még tizenéves, Lina és Panni csatornáját mindenképpen. :)

Egyébként instagram, we heart it, stb. Mind jó ihletgyűjtő, nemcsak öltözködéshez! :)

2015. okt. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. Jöhetnek még :)
2015. okt. 3. 08:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Öltözködési tippeket sehonnan, magamtól öltözöm, azt veszem fel, ami nekem tetszik, és jól áll, nem akarok a "nagyon trendi" hülye p*csákra hasonlítani.


Sminktippeket általában ehhsty-től (youtube videós)

2015. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem már elég erősen kiforrott stílusom van, tudom, milyen színeket szeretek, mit viselek szívesen, nagyon ritkán kísérletezek vagy kockáztatok.

Általában azt veszem fel, ami megtetszik, nyilván azért valamennyire figyelembe veszem, éppen mi az aktuális divat, de nem szoktam túlgondolni.

Érdemes divatblogokat böngészni, hogy inspiráljanak, majd kialakul, melyek azok a stílusú szettek, amik tetszenek nektek, és akkor olyasmiket összeválogatni. Vannak jó magyar smink- és szépségápolási blogok is, sőt a youtube-on is keresgélhettek ilyen témában.

2015. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Úgy öltözöm, és sminkelek, ahogy nekem tetszik, nem úgy, ahogy mások mondják.
2015. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pinterest
2015. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A múltból. Mivel az én stílusom vintage.
2022. szept. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!