Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes drágább ruhát venni?

Érdemes drágább ruhát venni?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre, hogy 5-6 ezer forintért már nem kapni egyszerű minőségi pulóvereket. Ingeknek a szabása ennyi pénzért nevetséges. Érdemes drágábban venni olyan 25 ezer körül pulóvert? Képek alapján jóknak tűnnek, nem műszálasok... Vigyázok a dolgaimra, fontos lenne, hogy évek múltán is új állapotot tükrözzön.

2015. okt. 3. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked van rá igényed, akkor igen. Ha nincs, akkor nem. Nekem van 200e körüli pulcsim is, 2 éve vettem, olyan mintha új lenne. Nekem megéri. Ezért veszem. Ez a te pénztárcádtól függ. Csak te tudod eldönteni. Itt úgyis 98%-ban azt fogják neked irni, hogy minek annyit költeni valamire, amit a turkálóból ezerötszázért meg tudsz venni.
2015. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A minőséget mindig jobban meg kell fizetni.Nekem is drágának tűnik,de ez van.Kínai cuccok se nagyon olcsóbbak ma már.Turkálóba nem szeretek vásárolni,de ha úgy lenne akkor max felsőt vennék ott,de nagyon sokáig kellene keresgélnem ha egyáltalán találok.Egyébként néha veszek interneteen is,vannak ilyen hírdetős oldalak nem írom ki a nevét,de biztos ismersz te is párat.Sokan vannak akik egyszer hordott ruháikat is eladják fele annyiért mint amennyiért vette mert "megteheti" hogy mindig másikat vegyen.Na én már vettem így pár jó cuccot és még divatosak is.
2015. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg van 400ezres, dupla olyan jó nyilván mint egy 200ezres mert drága és márkás. Nem egyértelmű? Ugyan lehet tök ugyanilyeneket kapni, tök ugyanilyen az anyaga, formája, csak olcsó, de az nem jó mert nincs rajta márkanév. Olyat senki ne vegyen.
2015. okt. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tapasztalom, hogy az 5000Ft körüli pulcsik nem valami minőségiek, nagyon gyorsan elkezdenek bolyhosodni. Úgyhogy engem is érdekelne, hogy van e értelme drágábbat venni, és ha van, akkor melyik az az árkategória?
2015. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Régebb 2010-11 körül még találtam jócskán egyszerű, de minőséginek mondható pulóvereket elérhető áron. 3-5 ezer forint között. Egy műszálas pulóverrel, hiába jó a fazonja ne rántsanak már le 7-9 ezerrel. Farmer tapintásán is érezni, hogy 12-15 ezerért silány...


Nem nagyképűségből mondom ezeket, de pofátlan árak vannak, a kapott minőség meg sehol...

2015. okt. 3. 15:34
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Minden attól függ mennyire vigyázol rá.

25 ezerért kb 3-4 évet kell hogy kibírjon szinte hibátlan állapotban a pulóver hogy megérje megvenni ellenkező esetben éves szinten is megveszed azt vagy ha csak 1 évig jó akkor majdhogynem 2-3 havonta veszel 5-6 ezerét egy új pulcsit aminek semmi baja és új is.


Aki azt hiszi hogy egy 300.000-es valami annyival jobb mint a 30.000-es az olyan szinten is áll.

Ott a marketing és a név amit megvesz az ember és nem a ruha anyaga és a munka.

Van aki bebeszéli magának hogy mennyivel jobb, de közben csak egy töredékével mint amennyibe kerül.

2015. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Előző, volt már olyan ruhád, ami annyiba került? Szerintem nem. Akkor hogyan tudsz róla véleményt mondani? ;)

Szeretem, mikor egyesek olyan okosak és ügyesek, hogy tapasztalat nélkül meg tudnak állapítani dolgokat, és még meg is vannak győződve az igazukról!

Nekem van, tudom mi a különbség, maradjunk ennyiben! Pont olyan szinten vagyok egyébként, hogy meg tudjam venni ezeket minden gond nélkül, és ne írjak olyan dologról véleményt, amiről fogalmam sincs!


Kérdező, mint írtam, nyilván te tudod eldönteni, hogy mire van pénzed, és mire nincs. Ennyi! :) És igen, jobb minőségű a drágább. Arra viszont készülj fel, hogy pl a tiszta gyapjút tisztítóba kell hodranod. Nézd meg a címkét, ha ez neked probléma, mást válassz. Viszont azt hozzáteszem, hogy megéri, mert tartós és meleg!

2015. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz helyen keresgélsz.

5-10.000 ft között bőven lehet jó minősgű pulóvereket kapni akár a "jobb" divatáruházakban is, pl. Mango, Zara, stb., férfi-női részlegen egyaránt.


Ugyanennyiért márkaoldalról vagy Otto katalógusból egyéb márkák is elérhetőek, amiknek a minősége igazán jónak mondható. 10.000 körül már Puma, S.Oliver, stb. pulóverek is vannak, vagy Benetton is 6.000-től.


Szerintem a 25.000 ft-os árkategória inkább akkor éri meg, ha sportöltözékről van szó, vagy különösen meleg pulóverre van szükséged, átlagos, hétköznapi viseletre nem.

2015. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 7-es.

Mivel ér többet mondjuk 1 Ralph Lauren pulcsi, mint mondjuk egy kevésbé márkás 5-8 ezer forintos?

Azt leszámítva hogy a RL-ennek az ára kb 6-10x annyi mint a ,,márkátlannak''.

Ugyan az van mint az óráknál. Vehetsz svájci nem tudom milyen órát akár 1 millióért is ugyan azt tudja mint egy 10.000 forintos majdhogynem. Amit inkább szimbolizál az inkább a státusz mint a valódi érték.

2015. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

RL-t nem szeretem, nem hordom, így nem tudom. Nem írok olyanról véleményt, amit nem ismerek.

Ha szerinted ugyanaz, akkor tőlem rendben, azt hiszel amit akarsz. Hiába írnék bármit, úgysem fogadod el. Így nem is pocsékolom az időmet. Szép napot!

2015. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!