Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha 170cm vagyok és veszek egy...

Samanta :) kérdése:

Ha 170cm vagyok és veszek egy 12cm-es téli csizmát az gáz? Fiúk?

Figyelt kérdés
Találtam egy gyönyörű magassarkú csizmát előző héten, sőt fel is próbáltam, de aztán otthagytam, mert "milyen magas vagyok benne". De azóta gondolkozom hogy vissza kéne menni érte, mert nagyon tetszik, csak nemtudom... Az gáz ha magassarkúval télen 182cm vagyok? Fiúk vélemény?

2015. okt. 5. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a magasság a gáz, hanem hogy ocsmányan néznek ki az ilyen magas csizmák és egy csaj sem tud benne menni normálisan, pedig mind azt képzeli hogy ő tud...
2015. okt. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, úgy néz ki mint egy pata.
2015. okt. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Az én szemszögemből nem lenne gáz, sőt.. 193cm vagyok, szóval bőven belefér. :D
2015. okt. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
178 centi vagyok, nem tartana vissza hogy milyen magas lennék. (bár ilyen magasat nem hordok mert egy óra séta után már a hátam közepére se kívánnám.)
2015. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést nem csaj írta ki,kérdező transzvesztita vagy,ugye?
2015. okt. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a 12 cm az borzalmasan sok 160 cm-hez is
2015. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

szerintem nem gáz, úgy sem ad ennyit hozzá a magasságodhoz

tudsz esetleg képet mutatni a cipőről?

2015. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiúként vagyok pont 182 (cipőstül inkább 184), szóval én azt mondom, határeset. Semmi gond vele, sokaknak tetszenél, csak ne ebben akarj pasit találni, mert a fiúk többségénél, ha tagadják is, kizárt eset a magasabb barátnő. (És 177 az átlag.) Ha nincs efféle célod, akkor meg ne foglalkozz mással, hadd irigykedjenek. Minap is láttam nem egy hölgyet hasonló saját és sarokméretekkel, nem lennél egyedül, szóval nyugodtan vedd meg, ha neked az tetszik.
2015. okt. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!