Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 13 éves lánynak miben...

Egy 13 éves lánynak miben illik színházba menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap az osztállyal színházba megyünk, egy musicalt fogunk megnézni. Voltam mártöbbször színházban, de ilyen hűvös időben már elég régen mentem, így tanácstalan vagyok, hogy mit vehetnék fel. Nem szeretnék nagyon lazának, trehánynak és illetlennek tűnni, de ha nem muszáj, hanyagolnám a túl elegáns megjelenést is.

Szerintetek a felsorolt kombinációkból melyik lenne a legjobb, melyik a legrosszabb? Ti melyiket vennétek fel legszívesebben?

1. sötétszürke csőnadrág, fekete fűzős bokacsizma, krémszínű vékony csipkésvállú pulcsi, krémszínű kabát.

2. ugyanez a kombó, csak a nadrág helyett fekete tüll szoknya és nylon harisnya.

Vagy semelyik sem megfelelő?

Kérlek segítsetek! :)



2015. okt. 9. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkább nadrágos verzió, mert lehet, hogy a szoknya már túl szellős lenne.
2015. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Igazából és is a nadrágos verzió felé hajlok, de félek, hogy az túl hétköznapi, vagy hogy mondjam...

Egyenként nem vagyok fagyos egyáltalán, szóval ez szerencsére nem akkora probléma :)

2015. okt. 9. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, ránéztem ezekre a szoknyákra, még annyival kiegészíteném a válaszomat, hogy a tüllszoknya szerintem nem is igazán színházba való, hacsak nem te vagy a fellépő. Azt inkább balerinák használják, nézőnek az úgy szerintem nem a "legszínházibb" viselet.
2015. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan elmehetsz a nadrágban. Manapság már nem olyan nagy sznob dolog a színházba járás, én láttam már olyanokat, akik sima farmerben mentek, végtelenül egyszerű, hétköznapi öltözetben. Nem mutogat senki ujjal arra aki nem öltönyben meg báli ruhában jelenik meg, annál azért intelligensebb emberek járnak oda. A leírásod alapján csinos leszel, semmi gond az öltözettel.
2015. okt. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a nadrágosra szavazok, bár szerintem jobb lenne, ha fekete lenne a nadrág, de így sem gáz.
2015. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül nadrágban mentem. Mentek a zöld pacsik! :)
2015. okt. 10. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!