Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » ASOS - Hogy van a szállítás?

ASOS - Hogy van a szállítás?

Figyelt kérdés
15-éig ígérték Standard Delivery-vel. De ha holnap jönne, akkor már kellett volna emailt kapnom, hogy holnap szállítják, vagy nem? Mik a tapasztalatok, aki már rendelt? Mennyire pontos a szállítás?

2015. okt. 14. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem az ígért 'legkésőbbi' időpontnál pár nappal később érkezett :I de legalább megérkezett
2015. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, koszonom a választ!:) Remélem akkor az enyém is meg fog hamarosan. Előtte kaptál értesítést hogy jön pl. holnap vagy nem?
2015. okt. 15. 06:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első rendelés pontosan jött, a második szeptember 24-re volt írva. Szeptember 29-én írtam egy mailt mert semmi, azonnal válaszoltak, hogy sajnos nálunk nincs csomagkövetés, de érdeklődjek a postán, ill. várjak október 8-ig, ha addig sem jön meg, akkor írjak. Érdeklődtem a postán, persze sehol semmi. Már teljesen lemondtam a dologról, erre 6-án beesett vele a postás. Nem volt semmilyen jelzés. Mindegy, megjött végülis, de kicsit az volt az érzésem, hogy akkor adták fel, amikor a mailt írtam..
2015. okt. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!