Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-ről rendelt S-es méretű...

Ebay-ről rendelt S-es méretű felső mekkorának felel meg, európai méret szerint?

Figyelt kérdés

mellbőségnek 80 cm volt írva, hossznak pedig 58 cm.

Most ez a ruhára vonatkozik, vagy az én méretemre? Mert lemértem az egyik pamut felsőmet (szintén egy pamut topot rendeltem) és annak 40-40 cm volt a szélessége, ez alapján jónak kell lennie. De ha a saját méreteimet mérem akkor meg nem jó, mert 86 cm a mellbőségem.



2015. okt. 14. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Ebayen általában ázsiai méretek vannak, amik egyel el vannak tolva az európaiakhoz képest.

Ázsai M= európai S, tehát a tiéd XS-esnek felel meg.

Ami oda van írva, az mindig a ruha mérete. Ez egy ilyen "oversize" típusú felső lehet, valószínű hogy jó lesz rád.

2015. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2015. okt. 14. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Az S méret általában egy kisgyerekre jó csak. Szóval hacsak nem vagy extra vékony, extra alacsony típus akkor tuti nem lesz jó. Nekem magyarból S a méretem, ebay-esből L-XL kell. De volt hogy az sem jött rám, sokszor ócska az anyag és nem nyúlik egyáltalán...
2015. okt. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!