Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van akinek tetszik ez a fajta...

Van akinek tetszik ez a fajta öltözet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=gxILOss2qM8&list=LLZLlmWcfuy..

Igaz én nem gyakran járok öltönybe, de szerintem jobban néz ki ezekkel a meggingsekkel, mint a szolid, egyhangú ugyan olyan alsó nadrággal. De egy szép kötött pulcsival, vagy inggel sem mutat rosszul, pl discoba, partyra, ilyen helyekre.


2015. okt. 16. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
tarsd meg et a gatyát a csajoknak
2015. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%

A csajok meg a ferfi acelbetetest a fiuknak,meg a pilota napszemcsit a panama kalappal egyutt es meg sorolhatnam!

Egyebkent a csajok azert hordjak mert kenyelmes es egy ferfinek azert nem jar ez a kenyelem mert ferfinek szuletett??

2015. okt. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
tölem hordhatja de én ki nem mennék utcára ebbe még lakásba se venném fel
2015. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha hiszitek, ha nem ezt is a férfiak hordták eleinte, később váltottak a bővebb szárú nadrágra. El kell olvasni. [link]

De tudom, aki nem tájékozott vagy a mai divatot tartja etalonnak, annak sosem lesz más trendi, főleg ami lábra simuló, de ezek a szűk nadrágok divatosak évekkel ezelőttről, de nem nálunk.

2015. okt. 16. 19:12
 5/15 A kérdező kommentje:

Van ami ilyen, nem passzos. Nem vevőek az emberek ezekre, csak a farmer, farmer, farmer?

[link]

2015. okt. 18. 17:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Nevetséges.
2015. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Nem csak farmer..lehet ilyet is hordani: [link]


Letisztult, normális öltözködés, nem cigánytelepi csilivili tréninggatya..

2015. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Régi korokban sem a divatot szolgálta nyilván ez az öltözet,hanem a kényelmet... mint mondjuk a jägeralsó kb..
2015. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"cigánytelepi csilivili tréninggatya" Lol,számos ismert sztár előadó vesz fel ilyent,és a táncosai ilyenben ugrálnak a színpadon, vagy valamilyen show előadók, ezek nem gagyi "cigánytelepi"cuccok, hanem épp ellenkezőleg.

De nem az öltönyön van a hangsúly, bármilyen más felsővel.

2015. okt. 18. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Olyankor nyilván a show része, minél feltűnőbbé tesz..

De ha arra gondolok,hogy valaki ilyet felvesz hétköznapi életben arról sajnos ez jut eszembe, vagy egy meleg férfi, aki szereti kidomborítani a kukit.

Mindenesetre én nem szólok bele, egyáltalán nem bántáskén írtam, hord azt amiben jól érzed magad.

Csak számolj az emberek (főleg heteró férfiak) szúrós tekinteteivel. Ők már nem ilyen megértők. :/

2015. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!