Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs stílusom, és nem találom...

Nincs stílusom, és nem találom mert mindig más stílus tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából két stílus tetszik nagyon az aranyos pasztel színekben pompázó és a vagányabb szakadt farmer, nagy pólók, bőrdzseki. Én egy visszahúzódó lány vagyok, és a személyiségemet legjobban a pasztel stílus tükrözné,de egyszerűen nem tudok ''választani'' mert mindkettő tetszik (magamon is). Segítségeket, tippeket kérnék hogy megtaláljam a stílusom, nem pedig negatív kommenteket, köszönöm. 15/L

2015. okt. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer így öltözködj, egyszer pedig úgy.
2015. okt. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

U de para ugyanez volt velem is

De egy ev alatt kifejlodott mert ami nagyon tetszett se egy picit meg sem ereztem magamenak megtanultam elfogadni nem magamon hanem mason :) neked is kifog alakulni 16L

2015. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Huh de jó ezt hallani :) És te ebben a korszakodban mit csináltál? :D
2015. okt. 18. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs megvalasztott stilusom, van abbol is oltozekem a masikbol is, amilyen kedvem van abbol oltozkodok :D 20/L
2015. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt amit te ; felvettem ami tetszik de annyira nem voltam megelegedve magammal :D
2015. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem ezt a stílus dolgot, ha tetszik valami akkor hordd, ha nem akkor ne... ennyi a lényeg. Nem kell egyetlen stílushoz tartozni, annak nincs sok értelme.
2015. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát vegyél fel mindent ami tetszik. mit kell ezt túlbonyolítani? ha húszféle stílus tetszik, akkor húszféleképpen öltözködj.
2015. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ugyanez kb. csak én a feketemániás szemét lány, és a sportos, vagányabb stílus között.:D Ez a kettő annyira nem zárja ki egymást.

De amúgy lehet, hogy felnőttként ezt nem lehet megérteni, de így keressük egyébként önmagunkat. Próbáld ki mind a kettőt, melyikbe érzed jobban azt, hogy na ez te vagy. Nekem a sportos, vagányabb jobban tükröz, bár én is csendes vagyok, tudok hülyéskedni stb. A szemét lány meg nem igazán megy nekem.:D

2015. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy voltam: a pasztelles tetszett meg a rocker. Aztán rájöttem, hogy váltogatni is lehet.
2015. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!