Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » FIÚK! Mi a véleményetek...

FIÚK! Mi a véleményetek erről, ha egy lány így öltözködik? /képek/

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az ilyen stílusról?Tetszik vagy sem?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Röviden összefoglalva: nem feszülős,hanem laza pólók,ingek,sportcipők,farmer és sapkák. kb így ennyi. kérlek a korotokat is írjátok le!előre is köszi a válaszokat!:)



2015. máj. 30. 11:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Hogy laza, kamaszos 31F
2015. máj. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%

Nekem ez olyannak tűnik mintha turkálta volna a ruhákat.

Szerintem ez olyan 13-14 éves korban még elmegy de a 17-18 éves lányok már nem így öltöznek.


Picit összecsapottak a ruhák, és még fiúsak is.

Nekem a nőies lányok jönnek be, nem az ilyen ,,rapper''-ek.

Divatfotózáson nagyon menő, de ilyet utcán én még nem láttam lányok.


19/F

2015. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
lányon*
2015. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

Gyerekes, még nem komolyodott meg. Ezt gondolnám arról, aki így öltözködik 18-20 évesen. Viszont 13-15 éves lányokon azt mondom, hogy elmegy még úgyis gyerek. :)

18/F

2015. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%
Közönséges, divatp*csa stb...
2015. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
az elso az nagyon tetszik, a tobbi kozt van egy-ket borzalmas, a tobbi pedig szimplan nem az en preferenciam, DE azt ertekelnem egy noben, hogy valamennyire egyedi es szokatlan a stilusa, mar ha illik hozza. az ilyen airmekszes tomegp.csaktol ugyanis mar egyszeruen a falnak megyek.
2015. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25 éves lányként én is kb. így öltözködöm, és nagyon jól érzem magamat. mondjuk baseball sapit nem hordok. a fiúkkal sincs gond, sok srácnak bejön, de az ilyen átlag diszkós fiúknak nem fog tetszeni... a baráti körömben sok az ilyen lány és srác, szóval van rá közönségünk. : D
2015. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy egy kis futtoszal van benne....
2015. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
Nem tudom hány éves vagy, de elég gyerekesek ezek a ruhák 16 éves kor után. Nem arról van szó, hogy nem néznek ki jól, de fura hatása van sajnos. Nekem egy nő kell, nem lány. Szóval ne ilyen fiús stílusa legyen.
2015. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Első, utolsó kép véletlenül nagyon jó.

A köztes képek viszont nem igazán vannak összhangban a "lány"-ról alkotott elképzelésemmel.

22

2015. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!