Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy buliba ha...

Mit vegyek fel egy buliba ha vissza akarom hódítani az expasimat?

Figyelt kérdés
Szóval tanácsokat kérnék :) Pl piros körömlakk jöhet, vagy ribis? Magassarkú mindenképp? Mire figyeljek? Hogy viselkedjek?
2010. márc. 16. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni miért mentetek szét. Másik meg, ez az öltözék kicsit ribis, ettől max megdönget egy estére. Szóval valamit bővebben mondhatnál.
2010. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magassarkú buliban kötelező, mert dögös:) A piros körömlakk szerintem felesleges, a pasik sokszor észre se veszik. Lényeg, hogy maradj a stílusodnál, de legyél kicsit extrémebb pl. egy kihívóbb felső, vagy egy feszülősebb nadrág. De mindenképp érezd jól magad és ne a srácon görcsölj. Bulizz felszabadultan, táncolj, mint aki jól érzi magát a bőrében, ne törődj a pasival, a kisugárzásod kell hogy magadhoz vonzza;) sok sikert!
2010. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem megvan az ok, amiért szétmentetek, mi a garancia, hogyha összejöttök, nem lesz ugyanaz a probléma, mint amiért szakítottatok! Másrészt azért jött össze veled, mert olyan voltál amilyen, feltételezem szeretett is, és ha szeretett, és a stílusod nem ez a cicababa stílus, amit képviselni akarsz, akko hiába próbálkozol, a büdös életbe nem fog visszamenni hozzád! Szóval bocs, de nincs ötletem, csak annyi, h. azzal az éneddel próbáld visszaszerezni, amelyikkel először elcsábítottad. Másvalaki úgysem lehetsz, max egy rövid ideig, de van értelme, ha úgy szeret, h nem ismer téged valójában?
2010. márc. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért mentetek szét?
2010. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lodarazs ***** válasza:
semmit, ez biztos bejön
2010. márc. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,mit veszel fel,ha nem akar Téged,akkor pics@szoknyában sem fog akarni!Állhatsz TE a fejedre is,attól még vége a kapcsolatotknak,és ezt el kell fogadnod!

Nyilván azért szakított Veled,mert valami nem működött,és ezt nem fogod tudni megoldani egy vörös körömlakkal!

Egyébként meg egyáltalán ne légy rib@ncos,légy csinos és szolid,és add önmagad,ne játssz szerepeket,attól nem lesz jobb kicsit sem!Úgy öltözz fel,ahogy eddig szoktál,légy elegáns,de ne úgy,hogy olcsó lánynak nézzenek,mert ezzel csak azt éred el.

2010. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

énis azt akartam mondani hogy egy tűsarkú, egy-két cm vastag smink, nuku ruha és tárámm már egy ágyban is vagytok. :D

nem amúgy

a piros körömlakk szerintem ribis, vegyél fel magassarkút, csinos de visszafogott ruházatot és legyél magabiztos. tárámm már is egy ágyban vagytok. :)

2010. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!