Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat még az emo...

Mennyire divat még az emo stilus? Én birom az öltözködést, most azon gondolkodom, hogy a hajam befessem feketére?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ,hogy számodra ez mennyit jelent.. aki divatból csinálja az már baj.Amerikából bejött ez a scene/emo dolog és itt nálunk teljesen más,mint kint.Szerintem sose volt ez divat és nem is lesz,legalább is nálunk nem.

Amúgy miért szeretnéd befestetni feketére? milyen színű az eredeti hajad ?és hány éves vagy ?

2010. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem értem mért baj, ha valakinek bejön... amiért nem vágdosom magam és nem vagyok depis de hallgatom a zenét és birom a kinézetüket. Barna hajam van. és a stilusa amúgy emo, de szeretném ha fekete lenne két melir tinccsel. 17/L
2010. márc. 16. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat,én nem sértésnek szántam az első válaszomat :) Nekem személy szerint tetszik a stílus,maga az öltözködés, meg az egész. Én csak azt mondtam,hogy sajnos Magyarországon elég hülyén kezelik ezt a dolgot és ha már szóba kerül az emo,akkor egyből az jön le,hogy érvágás,depresszió stb stb. De ezt pl Amerikába máshogy kezelik. Amúgy próbáld ki a melírt és ha tetszik,akkor próbáld ki,hogy az egészet beszínezed,az úgyis kikopik pár nap után :)
2010. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rosszul fejeztem ki magam.. fekete lenne a haj, de két szőkés tincs is.
2010. márc. 16. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
istenem X'D még 1 pózer.
2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!