Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnek a sajat stilusomro...

Hogy tudnek a sajat stilusomrol atvaltani az ugynevezett "fullcap"stilusra?

Figyelt kérdés
Par zenei es oltozkodesi otlet jol jonne. Köszönöm.

2015. okt. 19. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
lol
2015. okt. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az intelligens valaszodat,ez arulkodik az intelligenciaszintedrol ami (ezekszerint) nem sok lehet.
2015. okt. 20. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de erre nem is igazán lehet válaszolni, ez olyan, mintha azt mondanád, hogy mondjatok már légyszi pár rockzenekart, mert holnaptól rocker szeretnék lenni. Ez nem így működik. Ha csak divatból akarsz ilyen lenni, akkor írd be a googleba, hogy full cap style, és vedd meg azokat a ruhákat, amik a képen vannak. De nem fog senki komolyan venni.
2015. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat epp ez lett volna a lenyeg. A ruha nem nagy gond hiszen azt siman megveszem. A zenei stilusomon akarok valtoztatni es ehhez kertem segitseget. Egyebkent en szeretem kiprobalni azt ami tetszik. Aztan ha nem jon be akkor ez van. :)
2015. okt. 21. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
MÁsodik vagyok. Sajnos én nem tudom, hogy ez a stílus milyen zenét foglal magában, de valahonnan biztos neked is jött az ötlet, hogy ilyet szeretnél, szóval gondolom valami elképzelésed van arról, hogy milyen zenét ,,kell" akkor hallgatni, nézelődj youtubeon, vagy nézegesd hasonló stílusú emberek adatlapját, instagramját, stb, és akkor biztos kiderül, mik a divatzenék ebben a kategóriában.
2015. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!