Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen esetekben érdemes...

Milyen esetekben érdemes Aliexpressen vitát nyitni?

Figyelt kérdés
Például ha rendeltem egy ruhaneműt, ami jól néz ki, de kicsivel nagyobb a vártnál, de hordható, nem áll rosszul, illetve nem túl szép a varrás, de alapvetően olyan helyen van, hogy nem látszik és az anyag minősége is jó. Érdemes kötözködni, hogy kapjak vissza az árából, vagy ennél durvább esetekben érdemes csak vitát nyitni (pl. nem érkezik meg a csomag, jóval gagyibb, más a fazon, szín, méret, stb)?

2015. okt. 20. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a Buyer Protection nem írt erről semmit, akkor nem tudsz tenni semmit. Egyébként sem érné meg pénzben, mert mire elküldöd postán arra fizetsz rá. Ezért kell nézni a százalékokat és a feedback-eket.
2015. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi számít csúnya varrásnak? Ezt ki dönti el? És azt hogy nagyobb a méretezése egy kicsi az általad elvártnál azt megint ki bírálja el?

Erre aligha van esélyed hogy visszakapsz. Inkább örülj az olcsó ruhádnak mert valószínű nem Zara áron vetted.

2015. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sapkát vettem, forintban kb 5500-ért. A bélés varrása eléggé igénytelen, nem az a kivitelezés, amit ilyen árért elvártam volna. De amúgy a sapka szép, más gond nincs vele, csak gáz a varrás, kb mintha én csináltam volna, oda van öltögetve kézzel (jó, nem akar leszakadni, csak rút). Persze nyilván ez nem látszik, ha rajtam van, csak a tudat zavar, hogy annyira nem volt olcsó, mégis igénytelenül van megcsinálva. Ezért gondoltam, hogy talán reklamálnom kéne, de ha szerintetek semmi értelme, akkor nem basztatom az eladót. Vérre menő vitát sem akarok, szóval ha az ilyesmi így zajlana, akkor inkább nem megyek bele. Annyit nem ér. Mi a véleményetek?
2015. okt. 21. 14:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá, de a buyer protection azt írja, hogy akkor nyissak vitát, ha 1. nem érkezett meg az áru, 2. a kapott árunak nem kielégítő az állapota... - nem tudom a csúf bélés varrás kimeríti e ezt a fogalmat...
2015. okt. 21. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!