Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 2-3 hétig melltartó nélkül?...

2-3 hétig melltartó nélkül? Hogyan?

Figyelt kérdés

Régóta tetszik ez a típusú tetoválás:

[link]

Nagy mellem van, tehát a melltartó kell. Ötletek?



2015. okt. 23. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz értelme így a tetoválásnak?
2015. okt. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
De ronda.
2015. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát, nem sok értelme, ha rálóg a melled... :(
2015. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok, nem gonoszságból írtam, nekem is nagy van. Ami mell a képen van, az vagy mű, vagy halálra van photoshoppolva. A kéz csak a bimbót takarja, de nem emeli a mell súlyát, nincsenek ott ráncok... próbáld ki tükörben, tartsd meg a kezeddel a melledet... nem így fog kinézni, élőben senkinek nem néz ki így.


Nem vagyok tetoválás ellenes, sőt, de ennek nem sok értelme van, ha amúgy melltartót hordasz, pont eltakarja az egészet.

2015. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez csak akkor mutat jól, ha kicsi melled van vagy szilikon. Vagyis semmi nem lóg rá a mintára.
2015. okt. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Nagy kár lenne tönkretenni azokat a gyönyörű nagy ciciket! Hidd el, a legtöbb férfinek nem tetszenek a tetoválások.
2015. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pont nem érdekel, hogy maga a tetoválás tetszik-e. Nem kérek anyáskodó válaszokat, különösen nem férfiaktól.

(És a gyengébbek kedvéért, a tetoválás a két mellem KÖZÖTT lesz, oda nem lóg rá.)


Melltartó valamilyen ragasztószalaggal való helyettesítéséhez kértem tanácsot. Aki erre tud válaszolni, azt szívesen meghallgatnám, a többiek befpghatják.

2015. okt. 26. 07:54
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a melled tetejére kell tapasztani, nem próbáltam mennyire tartós, de ez tuti nem ér hozzá alul és középen.

2015. okt. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem van ilyenem, az intimissiben is lehet venni, de nagy mellhez nincs belőle méret, max közepes átlagosig jó.

Kérdező, nem kell három hétig melltartó nélkül járni! A tetoválás csak addig gáz, amíg nedvedzik, az max pár nap, utána felveheted a melltartót! Addig meg vegyél fel szoros trikót! Ilyesmit:

[link]


Vagy ilyesmit, ez tart azért, de nem vág:

[link]


Neked az odalamon van, a derekamon, pont farmervonalban is, de simán felvettem rá a nacit!

2015. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!