Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek azok az extrém időjárás...

Melyek azok az extrém időjárási körülmények, amikor már nem veszed fel az acélbetétes bakancsod?

Figyelt kérdés
Akár tél, akár nyári szélsőségekre gondolok... Télen hogyan védekezel, nyáron hogyan bírod?
2010. márc. 17. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár már nem hordok, de elmesélem azon tapasztalataimat, amikor nem hordtam:D

Nyáron különösebben sosem volt rossz, nem volt túl meleg, de azért 25 fok felett nem hordtam már:D Csk koncertekre meg haosnló.

Télen már kb -5 fok alatt lecseréltem, mert (nam kamuzok) 4 (!!) zokniban is annyira fázott a lábam, hogy sírni tudtam volna a fájdalomtól.

2010. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen. Időjárástól függetlenül szinte mindig hordom. Ha éppen nem veszem fel az nem az időjárás miatt van, hanem azért mert éppen egy torna- vagy sport cipőhöz van kedvem.
2010. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!