Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Béna szalagavatói ruha?

Béna szalagavatói ruha?

Figyelt kérdés
Nekünk akármilyen ruhánk lehet.... Vettem egy egész kihívó(dekoltázsas,köves,felsliccelt) ruhát,ami akkor még nagyon tetszett....de félek,h suliba megfohják szólni,a diâkok és a tanárok is...már pár osztálytársamnak megmutattam és hátvmiindenki azt mondta,h jó de láttam rajtuk,h mást gondolnak. Már én is kezdek kiszeretni belőle,mert alapjáraton teljesen átlagosan,sportosan és nem kivágott ruhákban öltözöm...nem tom,h mit tegyek mert nem volt olcsó. .. :((
2015. okt. 25. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad hogy áll? Te jól érzed magad benne?

Ha igen, és jól áll (kisimul, ahol ki kell simulnia, bő, ahol bőnek kell lennie, nincsenek benne hurkáid, nem látszik át stb. stb. akkor tojd le magasról, mit gondolnak mások a ruháról. Fiatal vagy, kísérletezz bátran! Aztán lehet, hogy majd leesik az álluk, amikor ott állsz benne, csak azért vágtak fura fejet, mert nem tudták elképzelni rajtad.


Linkelsz képet róla? Vagy küldesz privátban? Esetleg olyat, ahol rajtad van?

30 éves nő vagyok, szívesen segítek, láttam már pár ruhát meg szalagavatót. :)

2015. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom,h h érzem magam benne :D boleróval talán jobban érezném...meg a mellrésznél,ha felemelem a kezem picit eláll..és sajnos nem vagyok valami vékony :(
2015. okt. 25. 15:17
 3/5 anonim válasza:
100%

Tudsz képet mutatni róla? Esetleg magadon.

21/L (Nincsenek ferde hajlamaim csak kíváncsi vagyok.

2015. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már én is kíváncsi vagyok, milyen lehet :), amúgy először én is paráztam a ruha miatt, mert tele van hegekkel a karom és a hátam, féltem hogy milyen ronda leszek ujjatlanban :D (mindenkinek olyanja volt), de aztán nem foglalkoztam ezzel :), ráadásul akkor voltam életemben először kisminkelve :D, szóval fura látvány lehettem, de nem érdekelt ki mit gondol, jól éreztem magam, neked is ezt tanácsolom :).
2015. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
engem a szalagavatóm napján az összes osztálytársam kritizált a ruhámban,de szerintem csak féltékenyek voltak mert én mertem más lenni nem hófehér hanem vajszínű ruha,és hatalmas szoknya amit irigyeltek,ezért azt állították nagy rám a ruhám:D Szerintem merj kitűnni és dögösebb lenni mint a többiek;)
2015. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!