Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan szerzik be az árút...

Honnan szerzik be az árút vaterán akik olyan olcsón adják a márkás nike, adidas stb. cipőket és ruhákat?

Figyelt kérdés

Akik akár a negyedéért adják a ruhákat a bolti árakhoz képest. Ilyen pl: [link] vagy [link]


És senki se mondja hogy internetes kép és nem az a cipő jön mert én rendeltem és teljes mértékben megegyeznek a képen láthatóval, az meg hogy eredeti vagy sem egy kicsit sem érdekel, csak az hogy honnan van vagy a hamis hogy csinálják?



2015. okt. 27. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megrendeli külföldről a hamisakat nagyobb mértékben pl ebay de inkább aliexpressz stb
2015. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:
"Márkás"...
2015. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy hamis vagy lopott :OOO

Valaki komolyan rendel ilyeneket vagy elhiszi h tisztességes terméket kap?

2015. okt. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Hol csinálják? Bazzzze Kínában dolgoztatják a kisgyerekeket, ők a pici kis kacsójukkal összeragasztgatták neked valami sufniban a gagyi hamisítvány cipődet! :D Mégis mit gondoltál? A Mikulás gyárában készítették a manók és Rudolf szállította ki neked? :D
2015. okt. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kínából, Pakisztánból, van hogy a hamis márkajelzést már itthon rakják rá.
2015. okt. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De vietnám van ráírva származási helynek és benne van a belsejében a a címke is a kóddal. Azért meg nem kell megölni hogy kíváncsi voltam rá hogy megjön-e és vettem egyet!
2015. okt. 28. 08:01
 7/11 anonim ***** válasza:
:D en is irok neked bármit a címkére! Csak szólok... Szerinted ha hamisított a márkajelzés, akkor a címke eredeti?
2015. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vegyél aztán majd rájössz. Sose értettem meg azt, aki hamis dolgokat vesz. Ha nincs rá pénzed, akkor vegyél márkátlan cuccot...
2015. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy vietnámban készült, mert ahogy Kínában emelkednek a bérek, egyre többen gyártatnak Vietnámban. Ettől még ugyanúgy hamis áru valószínűleg.
2015. okt. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat. 8/9-es én meg azt nem értem hogy egyesek miért nem bírnak a kérdésre válaszolni.
2015. okt. 29. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!