Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen (fajta) fehérneműt hol...

Ilyen (fajta) fehérneműt hol lehet rendelni/venni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



Vagy ha valaki tud ~kb. kulcsszavakat, amikkel ezekre rákereshetek, megköszönném!



2015. okt. 28. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ez hol tartja a melled?
2015. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan netes oldalak, ahol szexuális kiegészítőket lehet venni. Ott keress. Vannak ruhák is. Szerintem azok között lesz.
2015. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Ki mondta, hogy ez a szándék?

Meg különben is, a lányok megérdemlik, hogy szabadon legyenek!

2015. okt. 28. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:
szexshop, szado mazo jelmezeknél lehet kapni és ez nem azért van, hogy tartsa a mellet :)
2015. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szex shop? Ennyire kis naiv lennék, hogy szerintem inkább különleges, mint szexi? :D Meg... szado-mazo? xD jaj ne már. :( :D
2015. okt. 28. 19:37
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én ott láttam :) internetes szex shopban, a szado mazo részen sem csak korbácsok vannak :) vannak fehérneműk, pl. olyanok, mint ez, de ha nagyon zavar, akkor vannak netes fehérnemű boltok is és lehet, hogy ott is találsz, engem nem zavarna ha szex shop-ból rendelnék, szoktam is.
2015. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem zavar, hogy szex shopban kapható, azon röhögök magamban, hogy hogyan nem esett le, hogy ez ez szexi cucc (mármint a szexhez van köze). Csöppet sem állt össze a kép. :D
2015. okt. 28. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
De mi másra használhatnád, mint szexhez kelléknek? Ez nem igazi melltartó, ez csak arra való, hogy a pasid beinduljon tőle, már ha neki ez tetszik, mert mondjuk az én férjem utálja az ilyeneket.
2015. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

aliexpress, ebay. írd be, hogy harness lingerie/bra/underwear. esetleg bondage lingerie.

szerintem nagyon királyak.

2015. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 Elfelejted, hogy:

- nem mindenki heteró. Személy szerint leszarom a férfiakat.

De ami fontosabb:

- szeretem a különleges ruhadarabokat és tudnám úgy kombinálni a cuccokat, hogy mindennapi viselettel is rendkívül csinos legyen bennük. Ezek csak ruharabok. Arra használja az ember őket, amikre akarja.

2015. okt. 29. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!