Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok fiúk mentetek már...

Lányok fiúk mentetek már alsónadrág bugyi melltartó nélkül valahova honnan jött az ötlet hogy úgy meny és hova mentél mennyire teccet?

Figyelt kérdés
én mentem már suliba melltartó nélkül izgi volt hogy senki nem tudja kort és nemet is irjatok!

2015. okt. 30. 09:43
 1/9 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Bugyi nélkül nem, de melltartó nélkül elég sűrűn.
2015. okt. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokásom fehérnemű nélkül kimozdulni.
2015. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanitt nyelvtan leckéket vennék, alapfokon!

F/60

2015. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Multkor elfelejtettem melltartot venni suliba. Nekem kicsit kellemetlen volt:D 15/l
2015. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amenniyben már van melltartód, az azt jelenti hogy abban a korban vagy amikor egy ideje már ismerned kellene az anyanyelved. Írott formában is. Szerintem most egy kicsit összpontosíts inkább a nyelvtanra illetve a mondatformálásra és később jöhetnek az izgi dolgok...hmm??
2015. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, rajtam nem mindig van alsó ;)
2015. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg nyáron hiányzik rólam, de néha ilyenkor is előfordul, hogy nem veszek. :)
2015. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy nem veszek fel boxert elegánsabb, szűkre szabott nadrághoz. Főleg öltöny nyakkendő mellé. Számomra izgató hogy néha jobban kidudorodik a péniszem. Volt már hogy randira is elmentem így, de ha bejön a csaj, akkor kicsit kényelmetlen is tud lenni. :)
2015. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyakran előfordul, hogy bugyi és melltartó nélkül megyek akár dolgozni is.

De csak nyáron...

2016. jan. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!