Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti nem utáljátok, hogy...

Fiúk! Ti nem utáljátok, hogy a lányok nagy része manapság flip-flop papucsról egyből térdig érő csizmára vált?

Figyelt kérdés
Én őszintén szólva a félcipőket (tornacipő, balerina, edzőcipő) szeretem a lányokon. De egyre inkább azt látom, hogy a többségük nyáron mezítlábas flip-flopokban császkál, aztán szeptembertől meg térdig érő gusztustalan csizmákban mászkál május elejéig.

2015. nov. 1. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Segét nem takarja akkor meg mit izgat?
2015. nov. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te tiszta hülye vagy,hogy ezzel foglalkozol,amúgy nyáron kevésbé gusztusosabb ha berohad a lábam egy tornacipőbe és van balerina cipőm is,de nyilván hordok papucsot is nyáron mert ha már zárt cipőt hordasz kell bele zokni is, ne mond,hogy nem bűzölög 40 fokban a lábad benne.Amúgy meg ez abszurd,hogy valaki papucsról váltson térdig érő csizmára,közte van valami vászon cipő,meg esetleg magassarkú bokacsizma az őszi időkben. 18L
2015. nov. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érdekel különösebben, de ilyenkor sokan hordanak edző vagy torna cipőt is, esőbe pedig gumi csizmát, mondjuk azt idiótának tartom rajtuk.
2015. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányok olyan ruhaneműket hordanak amik nekik tetszenek, neked ehhez az égegyadtavilágon semmi közöd. Mellesleg a trampli balerinacipőknél sokkalta szebb egy kecses bőrcsizma.
2015. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
legalább igaz lenne amit állítasz...
2015. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a kérdés konkrétan hülyeség. az időjárás nem olyan, hogy egyik nap még harminc fok van, aztán hirtelen már csak öt, ráadásul a lányok elég nagy része eleve nem is hord térdig érő csizmát, hanem télen is cipőben/bakancsban/rövid csizmában tolja.
2015. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
75%
A férfiak olyan hisztisek úristen.
2015. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Én lány vagyok, de jót szakadtam ezen a kérdésen. A balerinák többsége sztem undorítóbban néz ki lábon, mint a térdig érő csizma (már ha minőségi, elegáns darab). Amúgy a flip-flopot én sem szeretem utcára sem hordani, sem másokon látni, mert csattog és a többség nagyon gagyi, olcsó kinézetű.
2015. nov. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimplán nem igaz!
2015. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!