Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hol szoktatok farmert...

Ti hol szoktatok farmert vásárolni? Hol vannak a legdivatosabb, legminőségesebb darabok?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek más emberek vásárlási szokásai a kérdést illetően. Vásárlás előtt kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok róla. Leginkább csajok válaszát várom :)
2015. nov. 1. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy ideje csak a Mangoba járok farmerért, azóta tudom is a rendes méretem és nem mennek tönkre 2 év után a nacijaim. Egy ideig kínaiba jártam, mert nem tehettem meg, hogy minőségit vegyek, de ott vagy a méretezés rossz, vagy megnyúlik, összemegy, eldeformálódik a naci pár hónap után. Meguntam, plusz már megtehetem, hogy minőségi ruhát vásároljak, így sok próbálkozás után a Mango vált be. Nem járok hú de gyakran, de ha kell valami, az az első célpont.

23N

2015. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 éve vettem farmert utoljára, ritkán felveszem, én nem vagyok farmerbzi. Zoliman.
2015. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én turiban szoktam, mert ott márkás farmert tudok venni töredékáron. Az más kérdés, hogy többet nem is adnék értük ki, mert vastag a combom, és egy év után mindegyik kiszakad combrésznél... de olyat egyikkel sem tapasztaltam, hogy kinyúlt volna, mosásban összement volna, kifakult volna, szálasodott volna.
2015. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!