Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Színes ruha festés? Piros ing...

Színes ruha festés? Piros ing amin vannak fekete feliratok, szeretném befesteni, mindegy milyenre csak ne legyen piros és a felirat megmaradjon. Mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
A pirosra mik valók? Tegát színkeverésnél mik jöhetnek ki, esetleg próbált-e már valaki színes ruhát festeni?

2015. nov. 3. 17:09
 1/1 anonim válasza:

Én a sötétkék converse cipőm festettem be zöldre akrilfestékkel,(textilfesték is ugyan olyan) senki nem mondta volna meg, hogy valaha kék lett volna. Szóval szerintem a pirosra is bármivel festhetsz, csak ne higítsd fel vizzel az akrilfestéket/textilfestéket.

A kört meg amire ugye rá van írva hogy converse, mondd, hogy érted mire gondolok.. na igen, azt egy egyes ecsettel kerültem ki, elég macera volt, de sikerült megcsinálnom úgy, hogy ne menjen rá a gumi részére, bár le tudtam volna törölni..

Szerintem ugyan ezt meg tudnád csinálni a felirattal, hogy körülötte befested vékony ecsettel.

2015. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!