Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mi a teendő akkor ha...

Lányok! Mi a teendő akkor ha leguggolok vagy ülök akkor kicsit bevág nekem a tanga?

Figyelt kérdés
Más is van így? Mit lehet tenni ellene? Illetve az ellen hogy ne villanjon ki a naci alol? Kort is írjatok legyszi.

2015. nov. 3. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Hordj rendes bugyit és megfelelő méretet...
2015. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a mérettel van a gond.

Nekem egyáltalán nem vág be.. az, hogy kilátszik, hát.. fel kell húzni rendesen a nadrágot

2015. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
A tanga már 20 éve nem divat.
2015. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

A tanga alapból bevág nem értem mi a probléma.O.o

Hordj passzos francia bugyikat, nekem a legpasszosabb nadrágban, sőt cicanadrágban sem látszik a vonala és egészségesebb is. Megfelelő méretet vegyél és a nadrág se legyen annyira csípőnadrág. Esetleg hordj hosszabb felsőket vagy derékmelegítőt és voálá, nem látszik ki semmi.

2015. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sarkanylady ***** válasza:
100%
Tangát hordok én is jópár éve de ilyen problémám sosem volt hogy bevág. Hogy kilácik az meg nem is érdekelt sosem pedig csipönacit hordok meg cica nacit.
2015. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Krisztike 95 ***** válasza:
100%

Nekem is be vág kicsit de nem foglalkozok vele nem szokott zavarni.A villantás az nem zavar.

20L

2015. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
86%
mindjárt eldurranok
2015. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én leguggolás előtt fogom hátul a felsőmet ne csússzon fel, de van amikor így is sikerül villantanom; nekem is beszokott vágni guggolásnál a tanga, de mivel nem guggolok sokáig így azt a pár pillantot kibírom :)
2015. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!