Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak tangát a nők?

Miért hordanak tangát a nők?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Kényelmes és nem látszik át a ruhák alatt.
2015. okt. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én azért, mert általában szűk nadrágokat hordok és a sima bugyik széle látszódna alatta. meg a barátomnak is ez tetszik.
2015. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
nem látszik át a cicanadrágon :) tovább nekem nagyon kényelmes az a fajtája ahol nincs háromszög :)
2015. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
3, cicanadrágot nem hordunk rövid felsővel. Ha hosszú felsővel hordod, nem látszik milyen bugyi van alatta, és nem is olyan ízléstelen.
2015. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nőként nem tudom. Vettem pár melltartót úgy, hogy vele volt a tanga, ki is próbáltam mindet de egy órát sem bírtam bennük, szúrtak, dörzsöltek, mintha egy befőttes gumi lenne a fenekemben. Azt hiszem, maradok franciabugyi-párti.
2015. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
5, ezek a csipkemizériák, amik a melltartóval együtt vannak, tényleg elég kényelmetlenek, egyrészt a csipke miatt, másrészt meg nem biztos, hogy egyezik a méret. Lehet, hogy a melltartó jó, de a bugyi nem biztos. Én az egyszerű pamut tangákat szeretem, azok kényelmesek.
2015. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Én sem értem, iszonyat kényelmetlen még a márkás pamut tanga is, a csipkés meg aztán borzalmas.
2015. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%

Én is a francia bugyi mellett vagyok. Utálom a tangát..amúgy cicanadrágon is át üt és eléggé ocsmány.


Plusz hosszabb pólóval szokás viselni :)

2015. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Mert rohadt jó s-ggem van benne.
2015. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!