Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok strapabíró női...

Hol találok strapabíró női csizmát megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Több hónapra megyek el a csoportos kirándulás gyanánt külföldre január-február környékén, és kéne egy csizma ami nem fog szétszakadni a lábamon 1-2 hét mászkálás után. Deichmannt ne mondjátok, mert csak rossz tapasztalatom volt vele az elmúlt 3 évben. CCC-ben mennyivel másabb a minőség? Vagy esetleg tudtok ajánlani boltokat?

2015. nov. 4. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Èn a CCC-t ajánlom. Mindegyik cipőjük bőr, ès strapabírók. Ráadásul tök szèp mind. Tavaly vettem ott egy csizmát ès kb egèsz tèlen az volt rajtam ès semmi baja nem lett. Plusz már idèn is hordom, ès ugyanolyan szèp ès kènyelmes mint akilyen újonnan volt. Igaz hogy kicsit drágább, de megèri, hidd el:)

A Deichmannál amúgy nekem is volt már csalódásom cipőknèl, meg mondjuk èn a Humanicot sem ajánlom. Ott us ugyanolyan gagyi mind.

2015. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
borcipo.net
2015. nov. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dorka0317 válasza:
Hát ccc vagy humanic ezekbe néz szét. Esetleg reno vagy tamaris még úgy ezek amik jók.
2015. nov. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Decatlonban is érdemes körülnézni, ott is vannak már csajos, de strapabíró csizmák.

Én tavaly majdnem ott vettem, mert meleg, vízálló, és jól nézett ki, viszont csak barnában lehetett kapni, amit gyűlölök. :(

2015. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túra meg sok séta akkor én divatos bakancsot ajánlok. Akár a CCC Lasocki márkáját, 20 ezer körül vannak.
2015. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 5. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:

CCC-ből még nem vásároltam, de jobbnak tűnik és olcsóbb is.

Decathlonba vannak kifejezetten túracipők, ha valóban azt keresel és nem divatbakancsot. Megkell fizetni az árát de azok aztán bírják.

2015. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!