Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúként gáz lenne ha farmerhat...

Fiúként gáz lenne ha farmerhatású leggingset hordanék?

Figyelt kérdés

Múltkor a barátnőmnél voltam és teljesen szétment a nadrágom, ezért nem volt miben hazamennem, így odaadta az egyik nadrágját ami leggings, de pont úgy néz ki mint egy farmer (jeggings). Igazából tökre kényelmes volt, és nem is szűkebb sokkal mint a skinny fit gatyák amiket hordok. Ráadásul észre se veszik az emberek.

Vélemény?


17/F


2015. nov. 5. 17:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Semmi gond nincs vele,en bringazashoz hasznalom telen es legalabb annyira szharom le hogy kinek mi a velemenye mint a ferfi acelbetetes bakancsot hordo pitcsak,hogy az noies e rajtuk vagy sem...
2015. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Mindenkinek szíve ügye mit hord, de azért ne vegyük már fel az ellenkező neműek ruháit... Szerintem gáz eleve a nagyon passzos nadrág egy pasin pláne mikor olyan pálcika lábakon járnak hogy egy 45 kg-os lányt is megszégyenítenek a vékonyságukkal.

Én már akkor kiégtem a "pasin cicanadrág/leggings" témánál, mikor egy srác felvett cicanadrágot és rá egy rövid lógós sportnadrágot. Nem értettem a logikát aztán csodálkozott hogy mindenki körberöhögte.

2015. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Utcso!

Teged meg nem lattalak kommentelni olyan kerdeseknel ahol kislanyok irjak,hogy megtetszett a ferfi osztalyon egy ruci megvettem ugye nem baj?

Ott ot mindenki tamogatfa csak te hianyoztak kozuluk a masodik mondatoddal....

2015. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%
" ne vegyük már fel az ellenkező nem ruháit" az bezzeg nem zavar, hogy sok nő férfias ruhákat hord, főleg a nadrágra gondolok, de a bakancs vagy a terepnadrágra is gondolok, vagy ezekre a converse tornacipők, de a mackó nadrág sem túl nőies.
2015. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
A 14-es is jol latja csak az a gond,hogy ujabban mindenki raszalt a fiukra a pitcsakkal is kene mar egy kicsit foglalkozni mert az ev negyszakaban talalnek kivetnivalot a ruhazatukba!
2015. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Ezt a negativ kommetelok figyelmebe ajanlanam,mert valahogy oket ennel a kerdesnel nemigazan lattam....

2015. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha magabisztos megjelenésed nem vagy kövér vagy piszkaláb.Sok pasi nem tudja lekezelni a dolgot azért ennyire változó a hozzászólás.

Hidd el jó pár csajnak bejön. Gondolom a barátnőd is ezért adta.

2015. nov. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Léteznek férfi leggingsek de azokat kimondottan sportolási célra gyártják és nem mindennapos viseletre. Ha ennyire tetszik viselheted én bevallom férfiként én is hordok leggingset igaz vékonyat bár inkább harisnya mint leggings. Én hideg helyen dolgozok sajnos és bizony a munkásnadrágom nem elég vastag így fázok benne. A sima melegítő nadrág munkásnadrág alá jónak jó de folyton lecsúszik, kényelmetlen és ha kimegyek a melegebb térbe 10 perc után már izzadok. A barátnőm javasolta a harisnyát de lábfejes nem jött be pedig jó volt. Akkor adott egy vékony leggingset az teljesen jó mivel szigetel az anyaga nyúlik bár igaz nagyon szűk volt főleg az ülepéél a lábszáramnál nem zavart mert amúgy is gond van az izmommal és igazságszerint speciális gyógy harisnyát kellene hordanom.
2015. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Én 2 éve leggingsekre váltottam, a normál farmerről, jobban szeretem hogy szűk fazonú és a deréknál a leggings szegélye kissé szoros és nem kell igazgatni, nem csúszik le és nem kell a gombolással, cipzárral, övvel bajlódni. Többnyire bőr vagy latex hatásúakat hordok, nagyon szeretem, de van farmer hatású is.
2015. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem árt ha tisztába tesszük már a dolgot, el kell olvasni miről van szó, ha férfi felvesz nőknek tulajdonított holmit,de szerencsére az emberek nagyobb része nem furcsállja ezt, ha felveszek vagy valaki leggingst vagy latexes nadrágot, mert ez a cross-dressing lényege, a másik nem ruháját kedvtelésből vagy praktikumból hordani.

[link]

2015. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!