Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti melyik bakancsot választaná...

Ti melyik bakancsot választanátok?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem ez a világosbarna színű Timberland bakancs, de sajnos nincs annyi pénzem, hogy tudjak ilyet venni, hamisítványra meg ilyen "nálam csak 20 ezer" opciókra pedig nem adok ki pénzt...


Úgyhogy két cipőt néztem, amik hasonlítanak és az lenne a kérdésem, hogy ti melyiket választanátok?

[link]

[link]


2015. nov. 5. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Elsőt.
2015. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a második jobban néz ki, de nem annyival hogy dupla annyiba kerüljön.
2015. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:

16000-ért már más márkában is kapnál.

Playersroomban van sok fajta és nemsokára 20%-kuponnal tudod őket megvenni.

Nekem pl. nem is a Timberland-ek,hanem a Nike-k és egy Helly Hansen tetszett meg,amik ráadásul fele annyiba is kerülnek.

2015. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, csak a második azért kerül 'annyiba', mert az igazi bőr, az 1. pedig mű. kinézetre az 1. inkább, de amúgy meg szerintem jobban megéri befektetni egy igazi bőr cipőbe.
2015. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A CCC-s jobban néz ki, de rövidebb életű is lesz a másiknál, ami nem nagy baj, ha szereted váltogatni a cipőidet, hiszen az árából is ez várható.
2015. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A DRK is csinált ilyet, az 18 asszem.

Amúgy inkább a 2., mert a Deichmannos kb fél évig cipő, utána kuka.

2015. nov. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!