Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok a tegnapi Vörösmar...

Mit szóltok a tegnapi Vörösmarty téri H&M-es őrjöngéshez?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 09:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan nem maguknak vásároltak, hanem sokszoros áron eladják az ebayon. Pl 1 felső 30.000 Ft volt, most ott virít az ebayon 200.000 Ft-ért. És egy darabbal máris keresett egy havi fizetést. Ha több darabhoz jutott, akkor egy darabig elél belőle.
2015. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%
Amerikában a fekete péntek ugyan erről szól. Van akinek megéri a tipródás, van akinek nem.
2015. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
Csak a fekete pénteken leárazás van, itt meg ronda cuccokat árultak méregdrágán.
2015. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

szerintem nagyon csúnya volt az egész kollekció ,ennél az alap H&M jobb.de ha történetesen tetszett volna sem verekszem érte ,arról nem beszélve ,hogy nem voltak annyira egyedi darabok ,hogy máshol ne lehessen kapni akár egy hasonlót.

turkálóban látok ilyeneket kb.

2015. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Sajnos látszik, hogy mennyire felszínesek az emberek, és a divatért képesek bármire, csak hogy többnek látszódjanak, belül meg az ilyen emberek egy fabatkát sem érnek. Vicc, hogy nem veszik észre, hogy az egész arról szól, hogy "birkát" csinálnak belőlük, jól összeugranak azért a pár göncért, a média meg jól megírja, pénzt keresnek, a divatcégeknek meg megvan az ingyen reklám. Ilyenkor jut eszembe pár idézet a harcosok klubjából, pl ez:

"Nem a munkád vagy, és nem is a bankbetéted. Nem a kocsid vagy, és nem a tárcád tartalma. Nem egy menő ruha vagy. Egy bohóckodó ganajkupac vagy a világon."

2015. nov. 6. 15:52
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Na azert kedves kérdező, ez így elég erős! Attól, hogy valaki szeret valamit, még nem állíthatjuk, hogy belül üres!

Van olyan, aki horgászatra költ milliókat, van akinek a biciklizés a szenvedélye, van aki autókat gyűjt, van aki akvarisztikára fizet ki szintén millikókat, van aki a divatot szereti. Ennyi az egész. Ettől még nem üresek! Én is szerettem volna egyet ebből a kollekcióból, egy felső tetszett nagyon, de azért ennyire nem vagyok elvetemült, hogy órákat várják és verekedjek érte. Mondjuk úgy, többre tartom magam.

Az viszont csúnya, mint mar írtam, hogy annak nem jutott, aki tisztességesen várt a sorára. Plusz az is gáz, hogy valaki azert vásárolt fel egy csomó ruhát, hogy utána ezzel üzérkedjen a különböző hirdetős oldalakon.

Mint írtam, ezek mégiscsak H&M ruhák. Nem Balmain, hiába van mellé írva.

2015. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sunshinedoll ***** válasza:
66%
Én komolyan nem értem, miért bántják azokat az embereket, akik kimentek. Semmi gáz nincs abban, ha valaki szereti a divatot és költ is rá. Amúgy nem többszázezer forintosak a ruhák, mint itt valamelyik írta, pont ez a lényege az ilyen H&M kollaboknak, hogy dizájner tervezésű ruhákat lehet venni jóval a dizejner ár alatt, így pl nem kerülnek többe, mint egy MK cucc, amiben minden harmadik fiatal csaj rohangál. Éppen ezért olyanoknak ez tök jó lehetőség, akik érdeklődnek a divat iránt, csak nincs pénzük a high-end darabokra. Őszintén, ha bp-i lennék és lenne ilyesmire elég pénzem, én is elmentem volna venni egy kabit vagy valamit. Mások meg egy új könyvmegjelenésre várnak már hajnali 4kor (lást Harry Potter) vagy napokkal korábban kimennek várni egy Lady Gaga koncertre. Kinek mi a szenvedélye, és ki mire áldoz pénzt és időt, a sors fintora, hogy mivel a divat és vásárlás manapság tipikusan női dolognak számít, ezért ezt alapból összekötik az intelligencia hiányával (tudnék amúgy mesélni férfiakról, akik a legnagyobb baromságokra vernek el pénzt, de hát mivel az nem feltétlen ruha, nyilván nem számít hülyeségnek lol *szarkazmus*).
2015. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem elég rossz fényt vet a cégre, a helyükben tuti nem engedném hogy ilyen még egyszer megtörténjen. A mai világban semmi akadálya nem lenne mondjuk annak hogy előzetesen regisztrálni kell, és utána kisorsolják hogy ki hánykor mehet be, pl negyed óránként 10 ember, és mindenki csak 1 (2) terméket vehet.
2015. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
csakhogy ezek nem is igazi balmain cuccok, hanem sima h&m-esek, hiába a kollaboráció. valaki a nevét adja hozzá és 10x annyiért el tudják adni, mint amennyit valójában ér. arról nem is beszélve, hogy tök lealacsonyító az egész, sárgára festett hajú, pufikabátos tinikkel verekedni a h&m-ben egy-két túlárazott darabért., az konkrétan gáz. ha ennyi pénzem lenne, inkább gyűjtenék még hozzá egy kicsit és bemennék valami luxusüzletbe, ahol elegáns és civilizált kiszolgálást kapok a pénzemért, nem tömegverekedést.
2015. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#18: az a baj, hogy ezt kb minden évben eljátsszák
2015. nov. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!