Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásároljak ruhát?

Hol vásároljak ruhát?

Figyelt kérdés

Többnyire plázában vásárolok(ha néha rám jön akkor a vaterát is szoktam böngészni és elég sok ruhám van onnan is. Kínaiba is beszoktam nézni, de ott sincs olyan ami tetszik). Kedvenc boltjaim a New Yorker, Tally, Terranova és ezekhez hasonló.

Viszont már itt se találok olyat ami tetszik. Egyszerű és csinosabb ruhákat szoktam hordani. Sehol nincs egy normális nyakkivágású szép színű póló, csak ilyen fos színekben. Amúgy a ruháim föld, pasztell, fehér, fekete, sötétkék, lila és rózsaszínűek többnyire. És a pólóim is a legegyszerűbb minta nélküliek, de szinte nem is léteznek már ilyenek.


Annyi fiatal lányt/nőt látok olyan ruhákban amik tetszenek, de fogalmam sincs, hogy hol vásárolnak ők, hisz nem is ismerem őket.


A turkálókat azért nem szeretem, mert ahhoz meg idegrendszerem nincs végigjárni és alapból időhiányban vagyok.


2015. nov. 8. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
C&A-ban sok színes basic alapdarabot látni,a szivárvány összes színében,kb,ujjatlanoktól kezdve egészen a kapucnis felsőkig :D
2015. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a C&A-t ajánlom én is, de ha csinos ruhákat szeretnél akkor H&M!
2015. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajnos pont ez a kettő, ahova egyáltalán nem járok. a c&a-ban láttam olyan pólót, ami fazonra jó lett volna, de csak fos színben. pedig még nyáron voltak normálisabb színben is. a h&m is csalódás nekem. vagy tiszta műanyag a ruha vagy csak szimplán nem tetszik.


Lehet én vagyok már túl válogatós.

2015. nov. 8. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
nem vagy túl válogatós, tényleg nehéz igazán szép ruhákat kapni. szerintem eleve hozzánk tényleg a nem szép ruhákat hozzák el. mert külföldön sima boltokban sokkal több olyan ruhát látok, ami tetszik. de a zara-t pl. még megnézheted, bár az elég drága, de ott szoktak szép dolgok lenni. én mondjuk szintén utálom a műanyagot, és ezért is megyek turiba, mert ott viszonylag sokszor kifogok 100% selyem, gyapjú anyagokat, meg persze pamutot is. igaz, tényleg sok időbe telik, nincs is sok ruhám...
2015. nov. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!