Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni férfi fekete...

Hol tudok venni férfi fekete szövetkabátot? .

Figyelt kérdés

Jó minőségűt, újonnan.

Maximum 22 ezer Ft-tért.



2015. nov. 9. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tavaly a C&A-ban vettem magamnak fekete férfi szövetkabátot 20 ezer FT-ért, nagyon meg vagyok vele elégedve, jól néz ki, meleg, és minőségben sincs semmilyen hibája.


26F

2015. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van graafban (Alle)sokszor leárazzák őket ott nézd meg a minőségük elég jó

Máskülönben néz körül Mango,Zara,Benetton,H&M.. Lesznek Joy napok is érdemes körlünézned [link]

2015. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a barátomnak a Springfieldben szoktam vásárolni, jó minősgű dolgaik vannak jó árakon. [link]

ők is benne lesznek az akcióban, esetleg Gap a Westendben.

elöző voltam

2015. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én is azt szeretnék most venni. Már 3 éve veszem és sose sikerült. Akárhányszor mentem be C&Aba, H&Mbe mindig elfogytak a méretek. Néhol az L a jó rám, máshol meg az XL. Felhúz már ez is, hogy erre is képtelenek a "nagy" gyártók, hogy legalább a méreteik megegyezzenek. Én is várom ezt a Joy izét, kinéztem két kabátot, az egyiket elviszem. Remélem nem kapkodják el. Ebből a puffiból meg focista kabátból elegem van már. Neked is sok szerencsét.
2015. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 10. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!