Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudnam kihozni ebbol a...

Hogy tudnam kihozni ebbol a maximumot?

Figyelt kérdés

Angliaban jarok suliba es kotelezo az egyenruha

miniszoknya,harisnya,ing,nyakkendo,blezer

Cipo legyen fekete

Szerintetek amugy ez jol nez ki? Azt mondjak szep vagyok.. De nektek nem taszito egy lanyon inkabb?

Meg hogy tudnam" a legjobbat kihozni ebbol pl: naylonharosnya es nem vastag stb



2015. nov. 13. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

mivel az egész suliban ilyet hordanak,szerinted ki fognak nézni?

szerintem nem rossz bár nyilván függ a stílusától, de a leírás alapján nem az a begyepesedett egyenruha. feldobni max ékszerekkel tudod magad vagy táskával. meg ugye smink,haj..

2015. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem ezek az egyenruhák nagyon jók, és nagyon imádom őket, és sokszor sajnálom, hogy nálunk nem ez van. Egyébként a hajaddal jól fel tudod dobni, próbálj ki különböző frizurákat. Az inggel is el lehet játszadozni, egyszer betűröd a szoknyába, egyszer nem, stb. :)

Itt rengeteg stílust találsz, biztosan van olyan köztük, ami megoldható nálad is, és jól is néz ki. [link]

2015. nov. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2015. nov. 15. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!