Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik így garanciával a...

Kicserélik így garanciával a cipőt?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja vettem cipőt, és egy pici kopás már van is a tetején. Nem nagy, de én így nem mennék emberek közé benne, mert igénytelennek érezném.

Így már visszacserélik?



2015. nov. 17. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyaghibás, vagy lerúgtad az orrát? Nem mindegy. Ha anyaghibás akkor vidd vissza!
2015. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fociztam benne. :D Ennyi idő alatt nem kellett volna megsérülnie. Semmi olyat nem csináltam, amitől megsérülhetett volna.

Köszönöm, akkor visszaviszem, egy próbát megér.

2015. nov. 17. 15:43
 3/3 anonim válasza:

Általában használatból eredő sérülés esetén nem cserélik ki a cipőt. Egy hete vásároltam egy cipőt a CCC-ben, aminek az orra az első alkalommal felszakadt. Csupán néhány órát volt a lábamon, észre sem vettem, hogy történt bármi a cipővel, csak mikor hazaértem. Visszavittem a boltba, mert oké, hogy műbőr cipő, és kilenc ezer forint nem a világ vége, de ha pár órás laza sétálgatás alatt kiszakad az anyag, az szerintem elég rossz minőségre utal.

Elküldték vizsgálatra a cipőt, de elutasították a garanciális cserét, mert "külső mechanikai hatás következtében alakult ki a sérülés". Érthető amit írtak, de ezek után biztos, hogy többet nem veszek ott cipőt, mert jó minőségű lábbeli nem szakad ki csak úgy, hogy észre sem veszi az ember.

2016. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!