Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 160-165cm magas, vékony fiúk,...

160-165cm magas, vékony fiúk, S-es, vagy M-es pólót hordtok?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék születésnapjára pólót venni, csak nem tudom, hogy S-es, vagy M-es legyen. Vékony srácról van szó, viszont elég széles vála van. Szerintetek melyik lenne jobb?

2015. nov. 18. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én barátom 180 cm magas és 61 kg ,tehát nagyon vékony , ő M-es pólót hord , tehát szerintem elég S-es pólót venned. Ha megoldható lesd ki a szekrényében néhány pólója méretét mikor nem figyel (már ha nem haragudna érte) ,vagy kérdezd meg az anyukáját ,lehet ő tud segíteni :)
2015. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is széles vállú, de vékony, 175cm 62kg vagyok és XS-S pólókat hordok. :) Vannak M-es pólóim is, de eléggé bénán lebegnek rajtam, elég észrevehetően nagy rám. Alapvetően az XS a jó, de a szélesebb vállam miatt van amiből kell az S. :)
2015. nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, S-es pólót vettem és tökéletes lett :))
2016. jan. 20. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!