Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy szép arcú, vékony, átlagos...

Egy szép arcú, vékony, átlagosan magas lány lehet szép görbe O lábakkal is?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán veszek fel harisnyát+szoknyát, mert nagyon zavar hogy nem túl esztétikus a lábam. Olyankor is igyekszem nem a lábaimra terelni a hangsúlyt, hanem a felsőmre (színekkel, mintával)

viszont szerintem a legcsinosabb valaki, ha szoknyát vesz fel és nyilván nekem is tetszik, csak úgy érzem mindenki a lábaimat nézi, hogy milyen csúnyák.

(Sajnos nem tehetek róla, így születtem, annak idején pedig nem fordítottak erre elegendő hangsúlyt sem az orvosok sem a védőnő)

Szeretném én is szépnek érezni magam és tudom, ha nadrágban vagyok akkor is látszik, hogy nem egyenes a lábam, de nem tudok vele mit tenni, maximum elfogani. 22.l



2015. ápr. 7. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha magassarkút veszel fel az egy kicsit enyhíthet rajta. Egyébként meg kép kéne mert így nem lehet megmondani.
2015. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj! Nem kell ízekre szedni senkit,az összképet kell nézni. Amúgy meg mindenkinek van hibája.
2015. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok nőnek azért van O-lába (mármint optikailag legalábbis), mert egyszerűen mindig így áll, csámpásan, a lábfejeket összeérintve:

[link]

2015. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! :) Szerintem senki sem nézi ezt, mindenki az összhatást látja! És egyébként is, a tökéletes unalmas! Hordj bátran szoknyát!
2015. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, nekem is így kell látni és akkor még nekem sem fog feltűnni, hogy nem szép a lábam :)

Köszi!!

2015. ápr. 7. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudnál linkelnél a lábadról egy képet? Vagy pedig keresni egyet?
2015. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

nem az én lábam, de pont ilyena z enyém is... nem ér ösze sem a bokám, sem a vádlim, sem a térdem...

2015. ápr. 10. 10:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a tied pont ilyen akkor szép lábaid vannak, nincs okod ezen stresszelni. Bár nekem lennének ilyen lábaim :) Mindenesetre egy kicsit magasabb sarkú cipőt vegyél fel, nem kell hogy túl magas legyen csak ne laposat. 1. voltam
2015. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, én is kicsit magasabb sarkú cipőre gondoltam, viszont amikor készülődök, akkor a laposat szoktam választani... tudom abban sem szép, hogy nem ér össze a térdem, de úgy érzem a magassarkú kiemeli... pedig a laposban jobban látszik, mert kicsinyít is...
2015. ápr. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!