Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők milyen gyakra...

Lányok/nők milyen gyakra vesztek fel harisnyát?

Figyelt kérdés
Milyen alkalomkor szoktatok? Milyen színűt? Esetleg van olyan aki minden nap hordja? Kort is köszi:)

2015. nov. 21. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

én szoknyás lány vagyok:) egy héten 2x minimum

vagy nejlon vagy vastagabb fekete harisnyát

2015. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi 16L
2015. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Értem én hogy izgat, de miért kérded, és mit csinálsz amikor az első kinyilatkoztatja azt hogy ő szívesen hord ilyesmit? Elkéred tőle vagy csak a gondolattal játszol el.. mi? :DDD
2015. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majdnem minden nap. :D De egy héten átlagosan 3-4-5 nap minimum szoknya van rajtam, utálom a gatyákat. Harisnya nélkül meg megfagynék. :D Leginkább sima feketét hordok, de van szürkém is, illetve a feketét szoktam még szintén fekete combzoknival is hordani, a szürkét meg fehérrel. Meg ezeket netről rendeltem, és eléggé kicsik rám, szóval nem nagyon hordom őket, de vannak még pöttyös, szívecskés, és cicás harisnyáim is. :3


17/L

2015. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legalább olyan gyakran, mint leggingset.

Heti több alkalommal és bárhová.

Többnyire fekete, bordó, lila színekben.


31/N

2015. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igazán nem mondhatod hogy a lányok nem kielégítően válaszoltak neked. :D
2015. nov. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hideg idővel szinte napi rendszerességel hordok nejlonharisnyát nadrág alá, szoknyát ritkán hordok.
2019. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!