Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a barátom...

Mit vegyek fel a barátom szalagavatójára? 17/L

Figyelt kérdés

Nem nagyon vannak elegáns cuccaim, csak a sulis ünneplőm, de abban nem szeretnék menni. Most szombaton szeretném megvenni. Linkek is jöhetnek, de rendelni nem tudok, mert jövő szombatig nem érkezne meg.


Rólam: majdnem derékig érő, sötétszőke haj, vékony vagyok, nagy a mellem, szinte csontosak a lábaim (olyan lenne az igazi, ami kisebbnek mutatja a mellem és szélesebbnek a csípőm és a lábaim), a "lazább" stílus kedvelője vagyok, de ide persze ki kell öltözni.


A magassarkút is bevállalnám, a barátom 192 centi, úgyhogy belefér. Ő öltönyben, világoskék ingben és nyakkendőben lesz (annak a színét nem tudom).


Sajnos elég válogatós vagyok :/

Előre is köszönöm.


2015. nov. 23. 21:23
 1/2 anonim válasza:

Szerintem egy ilyenben nagyon csinos lennél: [link]

+ hozzá valami vagány ing. :)

24/f

2015. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát vennék a helyedben, ami alul kiszélesedik, mert az szélesebbnek mutatja a csípőt. Ehhez nagyon jól néz ki egy szép magassarkú és egy kiskabát.

Ilyesmikre gondolok:

[link]

2015. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!