Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon nehez magassarkuban...

Nagyon nehez magassarkuban jarni? (Kb. olyan 10cm sarok, tusarku)

Figyelt kérdés
Meg nem nagyon probalkoztam, de unnepsegre kelleni fog. Milyet ajanlotok? Tudtok a ciporol kepet mutatni? Illetve mennyi ido benne megtanulni jol jarni?

2015. nov. 23. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha férfi vagy akkor persze hogy nehéz lesz
2015. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es miert tennem fel ezt a kerdest ha ferfi lennek :/

de megnyugtataskepp: lany vagyok :)

2015. nov. 23. 22:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha eddig nem igen viseltél magassarkút, akkor ne tűsarokkal és ne ekkorával kezd, mert igen nagy eséllyel csak csámpázni fogsz benne és kinevetteted magad.

Inkább kicsit vastagabb sarok és alacsonyabb legyen vagy esetleg telitalpú. És adj magadnak néhány hetet, amíg megszokhatod, akkor tuti nem lesz kínos élesben. :D

2015. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ritkán járok magassarkúban, de most télre azt vettem, kicdi vagyok ezért 11 cm de az a vastag sarkú, abba könnyebb.
2015. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Sehova nem kell 10 centis tűsarkú, ez nonszensz. Ha előírás is esetleg a magassarkú, az nyugodtan lehet 5 centis és szélesebb sarok, amiben különösebb erőfeszítés nélkül lehet járni.

És igen, szépen járni nagyon nehéz tűsarkúban. Gyakorlás nélkül egyenesen lehetetlen.


10cm tűsarok

[link]

6cm blokk sarok

[link]

2015. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ünnepségre 10centis tűsarkú? Na ne nevettess. Gondolom suliról van szó, körbe is röhögik aki ilyet felvesz, mert nevetséges lesz benne, ha amúgy sose hordott ilyesmit. A legtöbben akik hordják rendszeresen sem tudnak benne járni, elég leskelődni egy plázában néha, elég ilyet látok, ugyanazok a csajok vonaglanak el előttem nap mint nap tűsarkúban, és remeg a lábuk, nevetségesen csámpáznak, stb. Kb ennyire lehet megtanulni járni benne. Mert az emberi test nem úgy van kialakítva hogy lábujjhegyen járj és egy vékony szar támassza csak a sarkad... Vegyél vastag sarkú cipőt, kisebbet. Abban lehet rendesen járni, habár gyakorolni azt is kell 1-2 hétig legalább, kint. Nem bent a szobában, az egész más.
2015. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha nem cingár, gyenge lábad van, akkor nem olyan nehéz, de érdemesebb vastagabb ill. alacsonyabb sarokkal kezdeni.
2015. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? :) És milyen ünnepség, iskolai? Mert ha igen, azt még elhiszem, hogy a lányoknak kötelező a magas sarkú, de olyat még nem hallottam, hogy előírnák azt is, hogy minimum 10 cm. :)


Egyébként meg a kulcs egyszerűen annyit, hogy gyakorolni kell. Először csak otthon, a lakásban. Aztán az utcán is rövidebb távokra, de már különböző felületeken. Ha időben elkezded, az alkalomra már belejössz kellőképpen. ;)

2015. nov. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!