Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lány magassarkúban?

Magas lány magassarkúban?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan magasság, amikor már nem hordhat egy lány magassarkút (ugy értve, hogy hülyén nez ki benne)? Ha igen, hány centitől?

2015. nov. 20. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon magas, akkor az a pár centi nem mindegy?

Ha középmagas, akkor majd lesz nagyon magas, de vannak, akik alapból ekkorák, és túlélik.

Ha alacsony, akkor meg megint tökmindegy.


Nem egy 190+ centis lány láttam már magassarkúban, és nem néztek ki hülyén, szépek voltak.

2015. nov. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 186centi feletti lány már eléggé Zsiráf 10centis cipőben
2015. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A válaszokat mindenki a saját magasságához fogja viszonyítani.

190 fölött nem feltétlen kell.

2015. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont a múlt héten találkoztam egy 185 cm-es lánnyal, aki magassarkúban volt. Nekem nagyon bejött. Szerintem nincs felső határ, én kifejezetten szeretem a magas lányokat, és az sem zavarna, ha nálam is magasabbak lennének, de mivel nagyon magas vagyok én is, ez nem igazán szokott előfordulni.
2015. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!