Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hastáncos ruha kb. mennyibe...

Hastáncos ruha kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Vagy mennyiből lehet kihozni, ha én varrom, gyöngyözöm? Pl. Bugyi melltartó kigyöngyözve,flitterezve, kendő, csörgős kendő, szoknya/háremnadrág.
2015. nov. 24. 17:26
 1/3 anonim válasza:

Ez nagyon változó!

Nagyban függ attól, hogy az alapanyagot hol szerzed be, milyen anyag, kivel varratod (a díszek megvásárlása magadnak). Hogy milyen típusú ruha, fellépésre vagy gyakorló?

Érdemes körbenézni jófogáson is pl. én ott vettem az első ruhám 8000 Ft-ért (muszlin szoknya, fátyol, gyakorló top, rázókendő).

A profi ruhák kb. 40 e Ft-tól felfele vannak.

2015. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Egy fellépő ruha 30ezertől indul, egy egyszerűbbet pár ezerből össze lehet hozni. A bugyi dolgot viszont nem értem... A hastáncosok nem mutogatják az alsóneműjüket, így nincs szükség gyöngyös bugyingóra....
2015. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Láttam olyan fellépő ruhát, amiből kivillant. Vagy pl. áttetsző volt. Akkor akár úgy is nézhetne ki, mintha a szetthez tartozna. Bár biztos nem vesződnék vele annyit, mint a többi ruhadarabbal. Csak "olvadjon bele a környezetébe" és hello. Egyelőre gyakorló ruhára volna szükségem, fellépő még kérdőjel.
2015. nov. 24. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!